Communicatie

Wie is mijn accountmanager?

Binnen meemoo is een team met medewerkers actief die naast hun bestaande takenpakket ook de rol van accountmanager vervullen. Ze bekijken de manier waarop meemoo jouw organisatie van dienst kan zijn en hoe jouw klantentevredenheid te versterken.

  • De accountmanager bij meemoo is een schakel tussen jouw organisatie en meemoo.
  • De accountmanager fungeert als een aanspreekpunt: enerzijds binnen meemoo voor medewerkers die vragen hebben over jouw organisatie, anderzijds voor jou indien je vragen hebt over de (mogelijke) samenwerking met meemoo.
  • De accountmanager overstijgt de projectmatige relatie. De accountmanager kan jou dus uitleg geven die zijn eigen werkdomein overstijgt of doorverwijzen naar andere teams voor specifieke vragen.

Voor projectspecifieke vragen (bv. over registratie, digitalisering of instroom digitale collecties) kan je nog steeds bij je vaste contactpersoon of projectmanager terecht.

Een overzicht van de meemoo-accountmanagers:

Debbie Esmans

debbie.esmans@meemoo.be
+32 9 298 05 01

Hoofd team accountmanagement en accountmanager voor de landelijke omroepen.

Loes Nijsmans

loes.nijsmans@meemoo.be
+32 471 95 58 31

Accountmanager voor de podiumkunsten, erfgoedcellen en regionale omroepen.

Sarah Eloy

Sarah Eloy

sarah.eloy@meemoo.be
+32 498 13 79 19

Accountmanager voor de archieven, erfgoedbibliotheken en Vlaamse Overheid.

Alina Saenko

alina.saenko@meemoo.be
+32 9 298 05 01

Accountmanager voor de musea.

Het team wordt verder versterkt door Leen De Bruyn, accountmanager voor onze educatieve partners (leen.debruyn@meemoo.be), Marlies Criel, die zich ontfermt over de partnercommunicatie (marlies.criel@meemoo.be), en functioneel analist klantprocessen, Tine Philips (tine.philips@meemoo.be).


Vragen of opmerkingen? Contacteer Debbie Esmans of je accountmanager.
Ze helpen jou graag verder.